22.04.2013

Bumerang


  
  Ne güzel eliyorlar ne de güzel görünüyorlar;hiçbir şey olmamış gibi tertemiz,saf..Timsah gözyaşlarıyla kendilerini bağlıyorlar diğerine..Rahmanı anıyorlar..Herkes birbirinden razı..Etraflarında şakşakçılar..

  En güzeli ne,biliyor musun;onlara biraz zaaflarından söz et ve onları sinirlendir..Sonra seyret;seninle kalıcı mı yoksa geçerken uğramış mı..Onları dene;müsvette mi kalacak ya da güzel bir roman mı olacak..Sabırlı ol ve bekle çünkü bumerang misali;kim kimin haline dönecek..Hele bir de ok yaydan çıkınca o büyük konuşmaların altında bir pire misali ezilmeden..Dadandığı ite dolanıp kaşındırır durur..Hayat işte..Kimine bugün kimine yarın güler ama o var ya yaradan;"O"nu anarlar bolca..İş bu..Belki de yaradanın kulunu anması asıl mesele..Ayırmak kesinlikle şeytan işi eti tırnaktan..Hele ki acı olan tırnağın da dünden razı olması ve kınıyorum ner'den geldiğini unutanları,yatağına melek gibi uzanıp şeytani kalkanları..

3 yorum:

 1. Çoook beğendim yazınızı ne kadar güzel şeyler yazmışsınız. Hayır şimdi kelimelirin güzel oyununa ben de katılmadım. Güzel derken, anlatmak istediklerinizi dekoder kıvamında çözmüşmüyümdür bilinmez ama, anladım demek istiyorum. Uzun sözün kısası, seviyorum yazdıklarınızı...

  Kaleminize, klavyenize yüreğinize sağlık;) Sevgiler.

  YanıtlaSil
 2. Bu arada çözmüş müyümdür yazmam gerekiyordu düzelteyim.

  YanıtlaSil
 3. Anlamanıza sevindim.. :) Yorumunuz benim için değerli ve teşekkür ediyorum okuduğunuz için..

  Sevgiler..

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...